Wypożyczalnia CHOINEK

Wypożyczalnia żywych Choinek

Już nie musisz kupować żywej choinki i martwić się, czy przetrwa do wiosny!

Wypożyczalnia choinek powstała z myślą o tych, którzy pragną mieć w domu piękną, pachnącą, żywa choinkę i nie chcą przyczyniać się do bezmyślnego wyrębu rokrocznie przeszło 6 ich milionów.

Mamy dla Was szeroki wybór drzewek, które są szkółkowane, przekorzenione i dzięki temu mogą przez dwa tygodnie towarzyszyć nam w naszych domach, a następnie właściwie przezimowane, zostać posadzone w ogrodzie, wrócić do szkółki, czy trafić do lasu.

W ofercie naszej znajdziecie świerki, jodły, sosny pospolite, jak również odmiany szczepione, nie występujące w środowisku naturalnym.

Wypożyczalnia drzewek działa w chwili obecnej w Warszawie i jej najbliższych okolicach, ale wszyscy, niezależnie od miejsca zamieszkania, mogą zakupić jedną z naszych choinek – wyślemy ją bezpiecznie kurierem, razem z instrukcją jak z nią postępować, tak aby po Świętach przezimowała i mogła trafić na stałe do Twojego ogrodu.

Zapraszamy Cię również do zapoznania się z naszymi propozycjami wyszukanych ozdób świątecznych i upominków, które sprawią radość Twoim najbliższym. Przygotowaliśmy szeroką ofertę nietuzinkowych, zaskakujących i wyjątkowych prezentów pod choinkę.

Zajrzyj do naszego działu Bożonarodzeniowego online, zapraszamy również do Centrum Ogrodów plener.pl, przy ul. Kadetów 1 w Warszawie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypożycz Żywą Choinkę!

Zapraszamy!